RSS
środa, 04 maja 2011

Aeria Games, wiodący globalny wydawca gier online opartych na mikrotransakcjach, zapowiedział wczoraj premierę kolejnego tytułu wśród gier przeglądarkowych – Golden Age. Premiera została zaplanowana na lato. Golden Age to przeglądarkowa strategia czasu rzeczywistego i gra wojenna, w której napotkamy bitwy na wielką skalę, zaawansowaną symulację zarządzania oraz niezwykle piękną grafikę. Podobnie jak inne gry browserowe od Aerii, także Golden Age będzie darmowa i nie będzie wymagać pobierania klienta.

Czy gra będzie traktować o najnowszych wydarzeniach na świecie, m.in. ślubie księcia Wiliama czy śmierci bin Ladena? Nie. W grze gracze wcielą się w rolę średniowiecznych dowódców i będą kontrolować swoich bohaterów podczas bogato animowanych bitew w czasie rzeczywistym i oblężeń. Walka jest możliwa zarówno w trybie PvP, jak i PvE – z bossami NPC. Stwórz potężną fortecę dzięki ponad 20 opcjom budynków w stylu charakterystycznym dla epoki. Szturmuj zamki wroga i plądruj ziemie w poszukiwaniu zakopanych egzotycznych skarbów. Przejmij kontrolę nad całym królestwem!


Najważniejsze cechy gry Golden Age:

  • Interaktywne miasta RPG – Przyjmuj questy od szerokiej galerii postaci NPC, poznawaj innych graczy dzięki innowacyjnemu systemowi awatarów w centrum miasta.
  • System głosowania w walce – Weź udział w bitwach innych graczy, oddając głos na tego, kto według ciebie powinien zostać zwycięzcą. Bohaterowie, którzy otrzymają najwięcej głosów, wygrywają bonusowe oddziały!
  • Dane mapy w czasie rzeczywistym – Udoskonal swoją strategię dzięki trzem trybom mapy.
  • Dowiedz się, w którym kierunku wędrują oddziały wroga i czy zamek jest atakowany!

Gra Golden Age będzie dostępna w języku angielskim i hiszpańskim. Gracze już mogą rejestrować się na stronie gry (ga.aeriagames.com), aby podjąć próbę podbicia ziem jako pierwsi…

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najnowsze informacje o darmowych grach online, MMO i MMORPG!

czwartek, 28 kwietnia 2011

Zamknięte testy beta gry Runes of Magic, a konkretnie Chaptera IV – Lands of Despair, potrwają jeszcze  dwa dni. W czasie ich trwania setki graczy miało okazję zbadać wszelkie zakamarki długo oczekiwanego regionu i podjąć próbę obalenia rządów Annelii – Władczyni Marionetek i jej ojca, Lorda Grafu. Niestety próby pokonania tych dwóch finalnych bossów jak dotąd zakończyły się fiaskiem.

Nadchodzący Chapter skrywa jednakże więcej ciekawych opowieści. Jedną z nich jest historia przenosząca nas na pole niekończącej się bitwy pomiędzy dwoma rasami – Krasnoludami i Rhinos. Gracze Runes of Magic zostaną wplątani w historię, która pozwoli im poznać przyczyny trwającej od wieków niezgody i rywalizacji. Opublikowane dziś zdjęcia dają przedsmak tego, co czeka wszystkich graczy, biorących udział w tej opowieści, ale również nasuwają kolejne pytania…

Dlaczego te dwie, dotąd mało znane rasy, wciąż ze sobą walczą? Jak duży wpływ na wynik tej odwiecznej bitwy będą mieli gracze?

Prawdziwa nienawiść pomiędzy Krasnoludami a Rhinos jest widoczna gołym okiem. W powietrzu da się ostatnio wyczuć dziwną aurę, zwiastującą zaognienie konfliktu i jego ponowny wybuch – tym razem ze zdwojoną siłą. Czy komuś zależy na tej wojnie? Jeśli tak, to komu? Miejcie się na baczności, wkrótce ujawnimy więcej informacji!

Zarejestruj się w grze Runes of Magic już teraz, całkowicie za darmo!

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najlepsze darmowe gry online, MMO i MMORPG!środa, 27 kwietnia 2011

W sam raz na długi świąteczny weekend ukazała się najnowsza aktualizacja gry Mythos. Patch w ostatnich dniach otwartych testów Beta zawiera wiele poprawek i ulepszeń. Oprócz bardzo obszernej aktualizacji językowej warstwy gry, opracowane zostały na nowo funkcje gildii, a poziom maksymalny podniesiono z 27 na 50. Gracze mogą od dzisiaj odwiedzać Cieniste Wzgórza, trzeci region świata gry skuty lodem i pokryty wiecznym śniegiem.

Potwory Uld zaczynają już trząść portkami, gdyż ulepszone funkcje gildii pozwolą graczom na jeszcze lepsze niż dotychczas współdziałanie podczas zbrojnych akcji w lochach. Przegląd członków gildii oraz system ich praw zostały na nowo opracowane, wprowadzono również nowe elementy, np. tablicę informacyjną, sejf gildii, listę rankingową, a także szereg przydatnych wzmocnień dla wszystkich członków.

W trakcie przerwy wielkanocnej gracze mogą po raz kolejny udowodnić, że mają dość odwagi, by z okrzykiem na ustach i bronią w ręku przemierzać krainy Uld. W dniu premiery wersji pudełkowej Mythos, we wtorek 26 kwietnia 2011, jej posiadacze jako pierwsi uzyskają dostęp do gry. Dwa dni później – 28 kwietnia – bramy Mythos zostaną otwarte dla wszystkich fanów gry.

Zarejestruj się w grze Mythos już teraz, całkowicie za darmo!

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najlepsze darmowe gry online, MMO i MMORPG!

czwartek, 31 marca 2011

Już od dwóch lat gracze przemierzają ziemie Taborei – magicznego świata gry Runes of Magic. Przez ten czas stworzyli miliony postaci, wypełnili tysiące misji i nauczyli się wielu nowych umiejętności. Przyszedł czas, aby przyjrzeć się statystykom. Która klasa jest najbardziej popularna? Który ze zwierzaków jest najbardziej pożądanym kompanem? W statystykach znajdziemy odpowiedź na każde pytanie.

W ciągu ostatnich dwóch lat gracze stworzyli w sumie 6 667 370 postaci, z czego 2,2 miliona z nich przyjęło klasę Maga. Prawie 650 000 użytkowników wybrała klasę Zwiadowcy; do wirtualnego życia powołano nieznacznie mniej Wojowników. Najbardziej popularną kombinacją Sytemu Klas jest połączenie Kapłan/Mag. Wyraźnie widać, które klasy są faworytami przy wyborze drugiej profesji: około 350 000 osób wybrało na drugą klasę Kapłana, natomiast 150 000 graczy postawiło na Wojownika. Spośród wszystkich graczy 3,3 miliona wybrało zielarstwo jako dodatkową profesję. W Systemie Rzemiosł najbardziej popularna okazała się Alchemia, która skusiła do wyboru tej profesji 1,1 miliona Taborean. W celu zapewnienia sobie większej dozy rozrywki, ponad 100 000 graczy wybrało Zwierzaka Runicznego na swojego towarzysza przygód.

Czym byłaby prawdziwa gra MMORPG bez instancji i bossów? Tutaj na pierwszy plan wysuwa się Władca Demonów. W ciągu dwóch lat został pokonany 4 521 razy. Ale jest tu znacznie więcej siejących postrach potworów, którym trzeba stawić czoło: Maxim Erekat III, ostatni z przeciwników w Lochach Dalanis, został pokonany niemal trzy razy częściej niż Władca Demonów. Najbardziej wymagającym zadaniem do tej pory okazało się ujarzmienie Rakshy. Został on pokonany jedynie 182 razy.

A jak spisali się nasi rodacy?

Polska społeczność Runes of Magic wykazuje się niezwykłą aktywnością. Na polskich serwerach Cath i Saoraid wykonano ponad 3,5 miliona questów! Bohaterscy poszukiwacze przygód z kraju nad Wisłą zabili niemal 37 milionów potworów i utworzyli 1814 gildii! Tym samym Polacy objęli pozycję lidera wśród europejskich nacji, grających w Runes of Magic:
- Polacy pokonali największą liczbę potworów (36 980 611). Na dwóch polskich serwerach ubito więcej bestii niż na trzech serwerach angielskich!
- Wykonali niemal dwa razy więcej questów niż Francuzi i Hiszpanie razem wzięci.
- Polski serwer Catch został najbardziej krwawym serwerem ze wszystkich – grając na nim zabito rekordową liczbę 18 881 969 potworów.

Zarejestruj się w grze Runes of Magic już dzisiaj, całkowicie za darmo!

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najlepsze darmowe gry online, MMO i MMORPG!

poniedziałek, 28 marca 2011

Gala Networks Europe, jeden z wiodących wydawców bezpłatnych gier online, rozpoczyna sprzedaż specjalnych przedmiotów w swych czterech grach by wspomóc ofiary trzęsienia ziemi w Japonii.

Już 25 marca 2011, wszyscy gracze w Rappelz, Flyff będą mogli zakupić w grze specjalny przedmiot, który tydzień później będzie dostępny także w grach Terra Militaris oraz Castle of Heroes. Zyski ze sprzedaży przedmiotu zostaną przekazane Czerwonemu Krzyżowi na pomoc potrzebującym w Japonii.

Hyun Hur, prezes, Gala Networks Europe, mówi: “Katastrofa w Japonii głęboko dotknęła nas wszystkich. Jako że główna siedziba naszej firmy znajduje się w Tokio pragniemy umożliwić wszystkim członkom społeczności gPotato.eu możliwość wsparcia ofiar trzęsienia ziemi.” Kontynuując: “Wspierając Czerwony Krzyż, nasi gracze pomagają Japonii podnieść się z tej jednej z największych naturalnych katastrof w dziejach tego kraju.”

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najnowsze informacje o darmowych grach online, MMO i MMORPG!

środa, 23 marca 2011

Internauci  mają  nową  rozrywkę.  Od  teraz  mogą  wcielić się w rolę
księdza.  A  wbrew pozorom, los księdza nie jest tak różowy jak czasem
przedstawiają to media.

Nowa   internetowa   gra przeglądarkowa http://parafia.biz  porusza
drażliwy  w  naszym kraju temat. Temat kościoła i księży. Gracz wciela
się  w  postać księdza. Otrzymuje własną parafię, o którą należy dbać.
Zarządzanie parafią nie jest tak proste jak może to się wydawać. Można
planować  rozbudowę parafii i szkolić jednostki bojowe, które będą jej
broniły.  Warto także kupować i sprzedawać relikwie, gdyż w relikwiach
tkwi  prawdziwa siła. Każdy z graczy pnie się po szczeblach kościelnej
hierarchii.  A  to tylko cześć atrakcji jakie zostały przygotowane dla
graczy.

Gra   może   wydawać   się  odrobinę  kontrowersyjna,  jednak  została
przygotowana  ze  smakiem. A jej ewentualna kontrowersyjność okraszona
została  sporą  dozą  humoru.  Momentami humor ten jest bardzo, bardzo
czarny.  Jednak  pewne  granice nie zostały przekroczone i dzięki temu
rozgrywka  jest  naprawdę  przyjemna.  Jeśli  jednak ktoś nie toleruje
żartów z wiary i kościoła, ta gra nie jest dla niego.

Co  interesujące – gra jest darmowa, a do uczestnictwa w niej potrzebna
jest  tylko przeglądarka stron www oraz łącze internetowe. Parafia.biz
została  przygotowana z pominięciem dofinansowania z Unii Europejskiej
czy też Kurii Biskupiej, za to przy ogromnej pomocy ludzi dobrej woli.
Systematycznie  powiększa  się liczba aktywnych i zadowolonych graczy.
Bo najważniejsza dla nas jest dobra zabawa.

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najnowsze informacje o darmowych grach online, MMO i MMORPG!

poniedziałek, 21 marca 2011

Żądni krwi fani Mythos już dziś powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 28 kwietnia – i to najlepiej krwistoczerwonym markerem. Zapowiada się niezła rzeźnia, bowiem właśnie na ten dzień zaplanowano oficjalną premierę Mythos! Wydawca gry, firma Frogster, oficjalnie potwierdziła, że pierwszy na świecie Hack´n´Slash MMO zostanie opublikowany 28 kwietnia 2011 roku.

Lepszy potwór w pudełku niż wróbel na dachu!

Mythos zostanie udostępniony do pobrania za darmo w pięciu wersjach językowych: angielskiej, polskiej, niemieckiej, francuskiej i tureckiej. Obok wersji do pobrania będzie można  nabyć również wersję pudełkową tytułu w cenie 19,99 PLN. Gracze, którzy zdecydują się na zakup wersji pudełkowej, będą mogli wkroczyć do świata Mythos już na dwa dni przed oficjalną premierą, czyli 26 kwietnia 2011 roku. W pudełku znajdą się także dodatkowe bonusy w postaci pakietu przedmiotów o równowartości ponad 40 PLN oraz ekskluzywne, wirtualne zwierzątko.

Od dziś można składać rezerwacje za pośrednictwem sklepu internetowego serwisu GRY-OnLine.pl. Wersję pudełkową Mythos można zamówić klikając tutaj http://sklep.gry-online.pl/KartaProduktu.aspx?id=3415&k=mythos.

Zamknięta wersja testowa Mythos dostępna jest obecnie w języku angielskim, natomiast 29 marca zostanie rozszerzona o kolejne wersje językowe i przydatne aktualizacje. 12 kwietnia rozpocznie się faza otwartej bety, w której maksymalny zostanie podwyższony z 27 na 50. Umożliwi to tym samym wkroczenie po raz pierwszy do trzeciego regionu, zwanego „Cienistymi Wzgórzami”.

Kto nie ma cierpliwości czekać na start otwartej wersji testowej Beta, już dziś może zarejestrować się do zamkniętej wersji testowej.

Gra Mythos jest na MMOGry.pl! Kliknij, aby się zarejestrować.

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najlepsze darmowe gry online, MMO i MMORPG!

poniedziałek, 14 marca 2011

Jeden z wiodących wydawców bezpłatnych gier online, oraz właściciel portalu z grami – http://www.gPotato.eu, z dumą ogłasza nowe ekscytujące marcowe Wydarzenia w grach gPotato.eu

Allods Online oferuje trzy nowe wydarzenia, z turniejem PvP włącznie. Już 14 marca rozpocznie się turniej IGP (I G ot the P ower/I nstanced G uild P vP), który będzie miały na celu wyłonienie najpotężniejszej gildii w uniwersum Allods – wielki finał przewidziany jest na 3 czerwca. Na marzec przewidziane są także takie wydarzenia jak; the Silent Hill Rookies Invasion oraz Astral Assault PvP Event II. The Silent Hill Rookies Invasion rozpocznie się już 21 marca, wydarzenie to pozwoli wszystkim średnio-poziomowym graczom na walkę w obronie ich ukochanej frakcji. Astral Assault PvP Event II to wielka Astralna batalia, w której statki Imperium staną na przeciw statków Ligii w epickiej bitwie o władzę.

Dragonica oferuję w marcu aż cztery wydarzenia. Od 8 marca gracze będą mogli zaprojektować własną grafikę – pomoc w grze, która się pojawi na ekranie ładowania. Do tego celu uczestnicy będą musieli wykorzystać zrzuty ekranów z gry. Już od 16 marca, rozpocznie się wydarzenie „Where is Paddy”, nagrodami za złapanie Mistrza Gry przebranego za Skrzata będą złoto lub napoje Jack’a Bean‘a. Dwa dni później, 18 marca się przewidziane jest wydarzenie Pimp My Class, w którym poprosimy graczy o przygotowanie krótkiego filmiku na temat ich ulubionej klasy postaci. Marcowe wydarzenia w Dragonica zakończą się wraz z wydarzeniem Miss and Mister Spring Dragotaka, które potrwa od 19 do 25 marca i które pozwoli graczom zaprezentować się w ich najlepszych strojach.

Podróżnicy w grze Flyff, będą mogli uczestniczyć w dwóch wydarzeniach. 17 marca – w dzień Świętego Patryka, wszyscy gracza otrzymają darmowy Irlandzki Kapelusz. Natomiast od 10 do 24 marca, dzięki wydarzeniu White Day – wszystkie postacie powyżej poziomu 15-tego będą mogły zdobyć unikalne przedmioty oraz ekstra punkty doświadczenia.

Juz od 22, aż do 29 marca polscy, tureccy i niemieccy gracze w Rappelz będą otrzymywać zwiększoną liczbę punktów doświadczenia, zwiększone zostanie także wypadanie przedmiotów. Włoscy gracze, którzy będą w marcu świętować pierwszą rocznice Rappelz, także otrzymają zwiększoną liczbę doświadczenia, podniesione zostanie także wypadanie przedmiotów oraz liczba zdobywanego Laku.

W Canaan Online przygotowaliśmy dla Was cztery wydarzenia. 7 Marca podniesiona zostanie ilość zdobywanych przez graczy punktów doświadczenia. Od 7, aż do 20 marca wszyscy fani Canaan będą mogli brać udział w wydarzeniu artystycznym, w którym nagrodami są między innymi maskota w grze – Baby Cow, oraz ekskluzywne stroje – Fat Duck oraz płaszcz April Showers. W dniach od 18 do 20 marca w grze pojawią się nowe chowańce, a od 25 do 28 marca w lokacjach Karugarner, Kazan oraz Goradora pojawią się potężne potwory, dzięki którym wszyscy gracze będą mieli szansę na zdobycie cennych przedmiotów oraz zwiększenie swojego XP.

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najlepsze darmowe gry online, MMO i MMORPG od gPotato!

piątek, 25 lutego 2011

Od 3 marca bieżącego roku wietnamscy gracze mogą zostać zmuszeni do zażycia przymusowego snu – rząd polecił dostawcom internetu, by blokowali dostęp do wszystkich gier online w godzinach od 22 do 8.

Według raportu Viat Nam News Ministerstwo Informacji i Komunikacji jest zaniepokojone wzrostem aktywności narodu w internecie, zwłaszcza jeżeli chodzi o ludzi młodych i gry online.

Grupa rządowa będzie monitorować aktywność związaną z grami online w czasie zakazanym i według ministra Le Nam Thanga będzie mogła anulować usługi, które umożliwią ludziom granie.

Dostawcy usług protestują, twierdząc, że zablokowanie dostępu jest nie w porządku wobec klientów, którzy zapłacili za dostęp do rozrywki, i że utrudni to obsługiwanie gier online lokalnym operatorom.

Liczbę użytkowników internetu w Wietnamie szacuje się na około 23 miliony, co stanowi 23% całej populacji. Azja Południowa w ogóle zaś jest wylęgarnią gier MMO wszelkiej maści. Prognozuje się, że populacja graczy w Wietnamie i Indiach osiągnie 25 milionów do 2014 roku.

Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najnowsze informacje dotyczące darmowych gier online, MMO i MMORPG!

środa, 16 lutego 2011

Jak można przekształcić popularną klasykę w lepszą, bardziej dostępną grę? Startujący dziś Travian 4 udowadnia, że dzięki niesamowitej dbałości o szczegóły można ulepszyć nawet arcydzieło. Fani gry mogli rejestrować się już 14 lutego, aby znaleźć się wśród tych szczęściarzy, którzy dołączą do gry na nowym serwerze.

Gra MMO Travian to fenomen. Wydana w 2004 roku, dziś ma miliony graczy na całym świecie. Ostatnio została całkowicie odmieniona: grafika została unowocześniona, pojawiło się kilka zupełnie nowych funkcji, a sama gra sprawia jeszcze więcej frajdy.

Główna zasada pozostała niezmieniona: użyj swoich zdolności i strategii, aby przemienić senną rzymską, galijską czy teutońską osadę w potężne imperium. Wraz z rozwojem gry spotykasz kolejne wyzwania: bycie dyplomatą, handlowanie zasobami czy zaopatrywanie wiosek w żywność wymaga sporo zręczności. Celem jest zyskanie większej potęgi niż rywale.

"Travian 4 to kamień milowy w historii naszej firmy!" - mówi Eckart Foos z Travian GmbH. "Nasz team nie spoczął na laurach i nie poprzestając na już cieszących się ogromnym powodzeniem poprzednich wersjach stworzył zupełnie nowy produkt najwyższej jakości."

Travian 4 wnosi wiele zmian w wielu obszarach gry. Modernizację przeprowadzono niezwykle ostrożnie, dbając o to, by nie stracić charakterystycznego uroku oryginalnej gry. Grafiki są nie tylko bardziej szczegółowe, barwniejsze i bardziej zróżnicowane, ale także zoptymalizowane pod kątem sposobu gry - graczowi wystarczy rzut oka, aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje.

W bliższym i dalszym sąsiedztwie terytorium gracza znajdują się tysiące wiosek, należących do realnych użytkowników. Nowa mapa z wielokrotnym zoomem dostarcza bardziej kompleksowych i szczegółowych informacji, ułatwiając planowanie raidów czy misji dyplomatycznych. Zróżnicowane ilustracje dają graczowi więcej informacji o ukończonych przygodach, zmianach w wiosce czy raportach z bitew.

Zupełnie nowy jest także system herosów. Herosa można indywidualnie zmieniać, czekają na niego setki najprzeróżniejszych wyzwań i questów. Dzięki cennym łupom z questów gracz może wyposażyć swojego bohatera od stóp do głów lub sprzedać ekwipunek na aukcji i zauważalnie się wzbogacić.

W grę Travian 4 można grać za darmo we wszystkich popularnych przeglądarkach. W ciągu pierwszego tygodnia zostanie ona uruchomiona w 20 krajach. W następnym tygodniu planowane jest otwarcie kolejnego serwera dla następnych 31 krajów, dzięki czemu gra przed końcem lutego dotrze do ponad 50 krajów na całym świecie.

Zarejestruj się w grze Travian już dziś!


Na stronie http://MMOGry.pl znajdziesz najlepsze darmowe gry online, MMO i MMORPG!

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6